Дошкільний навчальний заклад «Півник»

Дошкільний навчальний заклад "Півник" Богданівської сільської ради

bogdanivka-dnz.kiev.sch.in.ua

07433, Київська область, Броварський район,

 с.Богданівка, вул. Богдана Хмельницького, 36 

тел.(04594)33227 E-mail: pivnukdnz@ukr.net


/Files/images/P8190916.JPG


Історія ДНЗ "Півник"

Дошкільний навчальний заклад «Півник» збудований у 1977 році. Засновником закладу була Богданівська птахофабрика директором якої був Дячок В.Д. 

     Першою завідуючою призначена Бобко Алла Дмитрівна, а з 1978р. завідуючою була Бобко Ольга Василівна. У 1996 році в звязку з ліквідацією підприємства КСП «Богданівське» призупинена робота і дитячого садка. 

     В 2006 році ДНЗ «Півник» відновив свою роботу. За кошти сільської ради було зроблено ремонт приміщень, території, закуплено нові меблі , іграшки для дітей, встановлено ігрове та спортивне обладняння. 

Завідуючою була  призначена Кеуш Валентина Василівна.

Завідуюча ДНЗ «Півник» - Кеуш Валентина Василівна

Інформація про заклад

З 1 вересня 2014 року дошкільний заклад працює у складі чотирьох груп - 110 дітей. Старша група "Веселка" - 32 дітей, старша група "Соняшник" - 26, середня група "Метелики" - 27, молодша група "Дюймовочка" - 25.

Педагогічний колектив працює в такому складі: завідуюча, психолог, музкерівник, вихователі - 6, мають вищу педагогічну освіту - 5.

У 2014-2015 н. р. колектив дошкільного закладу працює над створенням предметно-розвивального середовища, відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти, програм розвитку дітей дошкільного віку "Українське дошкілля" та "Впевнений старт".

Сучасне фізкультурне обладнання та іграшки спортивного характеру , які були придбані за рахунок спонсорських, батьківських та бюджетних коштів дозволили створити умови для виконання завдань фізичного виховання.

У дошкільному закладі є все необхідне для інтелектуального розвитку дітей. Цікавий демонстраційний та роздатковий матеріал, дитяча література, сучасні методичні розробки дозволяють проводити систематичну роботу в напрямку формування творчої особистості.

Є всі умови забезпечити естетичний розвиток дитячої особистості. Інтер’єр дошкільного закладу, впорядкована територія створюють атмосферу краси та затишку. Наявні також всі необхідні умови для художньої діяльності дітей.

Велику увагу педпрацівники приділяють формуванню дитячого колективу та соціальній адаптації дітей, які прийшли із сім’ї та не мали навичок колективного спілкування.

Педагогічною радою колективу обговорена та прийнята комплексна регіональна програма розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля». Мета програми – розширити змістовий компонент освітньої роботи з дітьми від 2 до 6 років, розкриваючи етнічні, історичні особливості рідного краю.

Свої завдання ДНЗ реалізує у тісній співпраці із сім’єю: активне залучення батьків до освітнього процесу, консультування з питань психолого-педагогічної підготовки для виховання дітей.

Незмінно головним аспектом в роботі з дітьми виступає охорона життя та зміцнення здоров’я дітей: планово проводиться ряд медико-профілактичних заходів (щеплення, огляд спеціалістами, антропометричні вимірювання тощо), велика увага приділяється харчуванню дітей, складанню різноманітного вітамінізованого меню, дотриманню норм харчування.

Колектив ДНЗ "Півник"

Comments