Книга пам'яті

                                                                КРИМЕЦЬ СЕРГІЙ ФЕДОРОВИЧ!

Воїн – інтернаціоналіст

Нагороджений Орденом «Червоної Зірки» (посмертно)

         Народився 22 вересня 1966 року, в селі Богданівка Броварського району Київської області. Батько – Кримець Федір Юхимович , мати – Кримець Олександра Григорівна .

          Громадянин України. Українець.

Освіта:

          В 1973 році пішов до 1-го класу Богданівської середньої школи.

       В 1981 році закінчив 8-м класів. Того ж року вступив до Київського ПТУ № 16. Училище закінчив з відзнакою, здобувши професію столяра.

          В 1985 році був призваний до лав Радянської армії.

Слід у житті:

         Сергій Федорович навчався посередньо, старанно відносився до всіх громадських доручень, був трудолюбивим хлопцем, активно займався спортом. Випала йому нелегка доля виконувати інтернаціональний обов’язок в Демократичній Республіці Афганістан.“Якщо ти згубиш душу свою, товариша зрадиш – настане світу кінець” (Із записної книжки Сергія).

         Саме ці слова стали внутрішнім стижнем життя, для двадцятирічного хлопця, розвідника, рядового Кримця Сергія Федоровича, на який він нанизував всі свої дії. В критичні хвилини бою, в районі “зеленої зони” населеного пункту Панджвай у провінції Кандагар, він зберіг свою душу і не зрадив товаришів. Сергій міг відступити, наказ такий був, але хтось повинен був затримати “духів”. По велінню свого серця, цим “Хтось” став саме він.

         При виконанні одного з бойових завдань 4 грудня 1986 року Кримець Сергій загинув смертю хоробрих.

         21 січня 1987 року вулиця Зелена була переіменована на вулицю С.Кримця.

Державні нагороди:

          Орден Червоної Зірки (посмертно).

        До 25 - річчя виведення військ з Афганістану в приміщенні Богданівської сільської ради, було відкрито меморіальну дошку в пам'ять нашого односельця С.Кримця-воїна афганця.


Comments