Події


Любі жінки сіл Богданівка та Залісся!
Символічно, що серед багатьох свят весни  найперше присвячено   прекрасній половині людства. Адже ви, наші кохані мами, дружини, сестри, доньки  обдаровані талантами та вміннями робити життя красивішим, комфортнішим. Не є винятком і наші шановні трудівнці, котрі навчають юних богданівців і готують їх до дорослого життя, лікують жителів села, працюють у закладах торгівлі, а в  години дозвілля звеселяють земляків.  У цей день ми вітаємо  і жінок поважного віку,  які пережили війну, відбудовували державу та рідне село. Усім їм  велика дяка та низький уклін за звитяжний  труд і  вміння бути справжніми берегинями  сімейного затишку.

Бажаємо Вам щастя, любові, міцного здоров’я, здійснення всіх мрій та бажань. Хай у Ваших оселях  завжди панують мир, злагода і добробут.

Сільський голова Бобко Юрій Миколайович, депутати Броварської районної ради Теплюк Вадим Іванович, Кеуш Олександр Федорович, депутати сільської ради та члени виконкому Богданівської сільської ради.  


27 років тому 15 лютого 1989 року радянські війська були виведені з Афганістану!
 І саме цього дня в Україні вшановують пам'ять учасників бойових дій на території інших держав.
А жителі села Богданівка, в цей день згадують і вшановують свого односельчанина Кримця Сергія Федоровича воїна-інтернаціоналіста, який при виконанні одного з бойових завдань 4 грудня 1986 року загинув смертю хоробрих.

Пам'ятаємо...


19 січня в с. Богданівка відбулося найбільш значущих християнських свят- Водохреще, або, як ще кажуть, Йордана, Богоявлення Господнє.


Comments